top of page

آزاده میمنه جهرمی

1016

در سال های کار با ورزشکاران به عنوان مربی در باشگاه ورزشی همیشه شاهد نوسان انگیزه ها و بارها رها کردن وبرگشتن به تمرینات ورزشی یا رژیم های غذایی افراد بودم بعد از وارد شدن به دانشکده روانشناسی و شناسایی و درمان اختلالات روان و پس از آن وارد شدن به علوم نوروساینس علاقه مند به پاسخ این پرسش شدم وپروژه پایان نامه کارشناسی ارشدم را نیز در این زمینه انجام دادم و زیر نظر اساتید معتبر و مورد تایید نظام روان شناسی ایران بیشتر از 400ساعت در حیطه های نوروساینس و مایند فولنس درمان های شناختی رفتاری روی اختلالات خوردن دانش آموختم، همواره در حال کسب علوم و متد جدید هستم و مشتاق کمک به افراد در این زمینه.

دکتر محمود نودرگاه

1309

در حال حاضر مدیر کلینیک راستا هستم و طی این سالها تجربه بسیار زیادی در زمینه درمان فردی، مشاوره پیش از ازدواج و خانواده در موسسات و کلینیک های معتبر روانشناسی اندوخته ام و همچنین سالهای متمادی در دانشگاه های دولتی و آزاد اسلامی به تدریس پرداختم.


دکتر مهسا محسنی

1110

علاقه روزافزون به کودکان و اهمیت این دوره مهمترین انگیزه بخش من جهت افزایش علم و دانش در حیطه کودک و مسائل مهم این دوران بود. در تمام حیطه های رشدی و نابهنجاری های دوره کودکی زیر نظر اساتید معتبر ایران بالغ بر 500 ساعت دانش آموختم و همچنان در مسیر کسب علم حرکت می کنم.

مریم عزیز

1609

با توجه به اینکه ارتباط و زندگی دسته جمعی در جوامع، از نیازهای روان شناختی انسان می باشد، لذا با دانستن مهارت های ارتباطی، ساختن و نگهداشتن روابط سالم، شادی و آرامش بیشتری را در مسیر زندگی تجربه خواهیم کرد؛ به همین دلیل تخصص اصلی من در حیطه روابط بین فردی و حل تعارض می‌باشد.

دکتر لیلا شکوری

1019

متخصص و مشاور در رفع مشکلات عاطفی و زناشویی زوجین متخصص در امور روان شناسی و روان درمانی مهاجرین خارج کشور و روانشناس مشاور و روان درمانگر متخصص در روان درمانی خانواده بیماری های خاص همچون دیابت .

غزاله بلوچیان

1115

از سال 92 در کلینیک توس، از سال 98 در کلینیک کاردرمانی گوهرشاد و از سال 99 در کلینیک صنعتگر به عنوان درمانگر فعالیت می کنند

سیده زهره شمس نجفی

1018

با حدود بیش از ده سال سابقه مطالعه، پژوهش، درمان و آموزش در حوزه روانشناسی و درمانگری در حوزه های تخصصی درمان فردی، روابط بین فردی، و مسائل و اختلالات وابسته، و سابقه درخشان در حوزه آموزش روانشناسی مثبت نگر و بهبود کیفیت روابط مسئولانه و سلامت روان.

حمیده عقابی

1017

حمیده عقابی با سابقه کاری بالا در زمینه اختلالات دو قطبی، اسکیزوفرنی، خانواده، فردی، درمان اعتیاد، افسردگی و همچنین سابقه تدریس و سابقه فعالیت در کلینیک روانشناسی صنعتگر آماده ارائه خدمت به شما دوستان می باشم

دکتر الهام نجارپور

1621

الهام نجار پور در سمت مدرس دانشگاه و درمانگر کلینیک روانشناسی صنعتگر با بیش از7 سال سابقه کاری در زمینه درمان فردی بزرگسالان، اضطراب، استرس، افسردگی، مشکلات ارتباطی آماده ارائه خدمات به هم میهنان عزیز می باشم.

سمانه عطایی

1620

سمانه عطایی به عنوان مدرس دانشگاه و درمانگر کلینیک روانشناسی صنعتگر با بیش از 10 سال سابقه کاری در زمینه سکس تراپی و اختلالات جنسی، زوج و ارتباط درمانی و درمان فردی آماده ارائه خدمت به شما دوستان می باشم.

ملیحه مزینانی

1016

با 3 سال سابقه کار بالینی و درمانی در کلینیک روانشناسی صنعتگر و مرکز مشاوره شهرداری و 2 سال سابقه کار به عنوان مشاوره تحصیلی و تربیتی در دبیرستان و دبستان در خدمت شما هستم.

دکتر شیدا امیرافشاری

1114

شیدا امیرافشاری در سمت مدرس دانشگاه و درمانگر کلینیک روانشناسی صنعتگر با بیش از 15 سال سابقه کاری در زمینه کودک و نوجوان، اختلالات رفتاری، اوتیسم، بیش فعالی و ... آماده ارائه خدمت به شما دوستان می باشم.

علی صنعتگر

1015

جناب آقای علی صنعتگر به عنوان موسس کلینیک روانشناسی صنعتگر و با بیش از23 سال سابقه درخشان در زمینه مشاوره فردی، زوجی، خانواده، طلاق و ورزشی با همکاری مشاوره ایرانی آماده ارائه خدمت به شما عزیزان می باشد.

صدیقه نخعی

1619

اینجانب با گذراندن دو مقطع دانشگاهی در گرایش بالینی و همچنین دوره های تشخیصی متعدد در دانشگاه علوم بهزیستی مشهد و هم چنین دوره درمانگری با رویکرد سی بی تی تحت نظر سازمان نظام روانشناسی و انجام و تفسیر تست های سلامت روان و شخصیت درحال حاضر مشغول به کار درمان در حیطه فردی هستم.

یاسر دهقان

1311

از آنجاییکه در کنار بهترین اساتید ایران آموزش تخصصی را فرا گرفته ام، آمادگی خود را اعلام می کنم تا با همکاری شما و درکنار هم با تعاملی مناسب در جهت رفع یا بهبود روابط فی مابین زوجین و مشکلات جنسی که در طول ویا قبل از رابطه بوجود آمده با شما همکاری نماییم.

علیرضا حقیر

1310

اینجانب علیرضا حقیر، دانشجوی دکتری مشاوره با بیش از سالها تجربه در زمینه های مشاوره پیش از ازدواج، مشاوره خانواده، زوج درمانی، مشکلات جنسی و سکس تراپی، مشاوره پیش و پس از طلاق آمادگی خود را اعلام می کنم تا با همکاری شما در جهت رفع یا بهبود روابط فی ما بین زوجین و مشکلات جنسی که در طول و یا قبل از رابطه به وجود آمده با شما همکاری نمایم.

فاطمه بابایی

1309

مشاوره و رواندرمانی در زمینه مشکلات روانشناختی، تعارضات زناشویی، مشاوره خانواده، مشاوره فردی، مداخله در طلاق، کودکان طلاق، اضطراب، افسردگی، ترس، مهارتهای مذاکره، مهارتهای زندگی

زهرا بابایی

1308

مشاوره و رواندرمانی در زمینه مشکلات روانشناختی، تعارضات زناشویی، مشاوره خانواده، مشاوره فردی، مداخله در طلاق، کودکان طلاق، اضطراب، افسردگی، ترس، مهارتهای مذاکره، مهارتهای زندگی

دکتر افسانه نادری

1307

گرایش به رویکردهای واقعیت درمانی، طرحواره درمانی و تحلیل رفتار متقابل. علاقمند به نویسندگی در حوزه روانشناسی. فعال در دو حوزه درمان و تدریس. باور به توانایی¬ فردی افراد در فرآیند درمان و آموزش. علاقمند به توانمندسازی زنان پس از جدایی

الینا اربابی وحدت

1113

من الینا اربابی وحدت هستم، روانشناس حوزه کودک و نوجوان و فرزندپروری و فارغ التحصیل رشته روانشناسی بالینی در مقطع کارشناسی ارشد. رویکرد من در روان‏درمانی بیشتر با نگاه تحلیلی و روانکاوی و تا حدی هم شناختی است و کارم را به طور حرفه‏ای تحت نظر سوپروایزر پیش می‏برم.

دکتر فرنوش خالدی

1618

در سمت مسول فنی و موسس مجموعه لاوینا با مشاوره ایرانی همکاری دارم. از ٨سال پیش، در زمینه مشکلات شخصیتی، ارتباطی و خودشناسی مشغول به فعالیت هستم، و باور دارم اگر بتوانیم خودمان را خوب بشناسیم، می توانیم روابط بهتر، انتخابهای سالم تر و زندگی رضایت بخش تری داشته باشیم، ما اصولا نمی توانیم دیگران را تغییر دهیم، پس برای دوام آوردن در این دنیا، نیاز داریم ابزارهای سودمندتری برای بقا و سازگاری خودمان پیدا کنیم!

دکتر مهشید گنجوری

1617

در طی سالهایی که مشغول یادگیری روانشناسی بودم با رویکردهای مختلف آشنا شدم در نهایت تئوری انتخاب و واقعیت درمانی را برای زمینه کاری خود انتخاب کردم چرا که معتقدم این رویکرد نوین برای جامعه امروز ما بسیار پرکاربرد و مفید است ضمن اینکه درمانی به نسبت کوتاه مدت میباشد

نیره ایلیات

1112

نیره ایلیات هستم درمانگر کودک و نوجوان. از سال 96 تا 99 تجربه کار کردن با کودک و نوجوان دارم و در مرکز مشاوره دانشگاه و مدارس تجربه دوره های فرزندپروری و مهارت های زندگی کودک و نوجوان داشتم و آمادگی خدمات رسانی به تمام هم میهنانم در خارج از کشور دارم.

علیرضا مفیدی راد

1014

در سمت مدیر و موسس مرکز درمانی اختلالات سومصرف مواد راه مفید با مشاوره ایرانی همکاری می کنم. دانش آموخته مکتب واقعیت درمانگری ویلیام گلسردر آمریکا و همچنین دانش آموخته فوق تخصص سکس تراپی دکتر کوکب از انگلیس هستم و از سال79 سابقه درمان در کلینیک های معتبر داخلی را در حوزه تخصصی زوج درمانی و سکس تراپی، خانواده درمانی و اعتیاد را دارم.

نازنین رضازاده متقی

1111

با تخصص در درمان اختلالات گفتار، زبان، لکنت و اختلالات خواندن و نوشتن و همچنین بهبود مهارت های تفکر در کودکان در خدمت شما عزیزان هستم.

دکتر داود قادری

1616

از سال 1385 و بعد از فراغت از مقطع کارشناسی ارشد کار درمان را شروع کرده ام. بعد از مدتی کار درمان در کنار یک روان پزشک از سال 1390 به طور مستقل کار می کنم.

arrow&v
Gradient
دکتر فاطمی.jpg

دکتر سید محسن فاطمی

کد مشاور: 1001

تخصص ها

 •  خانواده

 •  اضطراب

 •  استرس

 •  افسردگی

 •  مشکلات جنسی و ارتباطی

 •  اختلالات شخصیتی

 •  وسواس فکری و عملی

تحصیلات

 • فوق دكتراى روانشناسى از دانشگاه هاروارد

 •  تدریس در دانشگاه هاروارد

 •  تدریس در دانشگاه ماساچوست در بستن

 •  تدریس در مدرسه عالی روانکاوی در بستن

 •  دانشگاه وسترن واشنگتن،

 •  تدریس در دانشگاه تورنتو

 •  تدریس در دانشگاه بریتیش کلمبیا

bottom of page