top of page

درباره ما

مشاوره ایرانی به ایرانیان و فارسی‌زبان‌نان خارج از کشور، خدمات مشاوره روان‌شناسی آنلاین ارائه می‌کند. تجربه مشاوران ما نشان می دهد که مشکلات مهاجرت،‌ نبود همزبان، دوری از خانواده و دوستان،‌ دوگانگی فرهنگی و ... از جمله دغدغه هایی است که ایرانیان در هر نقطه دنیا با آن روبه رو می شوند. براساس گفته های ایرانیان خارج از کشور، یافتن مشاور زبده و کارآمد فارسی زبان برای آنها بسیار دشوار است. از سوی دیگر، افزایش روزانه مراجعان ما از اقصی نقاط دنیا به اندازه ای زیاد بود که بر آن شدیم، تعدادی از بهترین مشاوران را در کنار هم قرار دهیم تا بتوانند در محیطی بسیار امن و با دسترسی بسیار آسان، خدمات آنلاین بی نظیری را برای کمک به ایرانیان و فارسی زبانان سراسر دنیا فراهم کنند. از این رو هموطنان ما اطمینان داشته باشند که با مشاوره ایرانی در هیچ کجای دنیا تنها نیستند.

درباره ما1.png
  • جامع بودن خدمات

خدمات روانشناسی و درمانی ما به صورت آنلاین و کاملا  تخصصی در حوزه های خانواده درمانی، زوج‌ و ارتباط درمانی، مشاوره پیش از ازدواج، مشاوره فردی و گروهی، روانپویشی و روانکاوی، روانسنجی، روانپزشکی، مشاوره کودک و نوجوان و مشاوره اعتیاد به فارسی زبانان خارج از کشور ارائه می شود. مشاوره ایرانی با همراهی مشاوران خبره مرکز مشاوره احیا و کلینیک روانشناسی دانشگاه تهران به یاری ایرانیان و فارسی زبانان سراسر دنیا آمده است. از آنجایی که مشاوره ایرانی با گروه زیادی از مشاوران در سنین مختلف و با تجربه های کاری و تخصصی متفاوتی همکاری دارد، هموطنان و فارسی زبانان می توانند براساس نیاز و روحیات خود،‌ بهترین درمانگر را برای همراهی خود انتخاب کنند.

  • آشنایی با فرهنگ، زبان و ادیان مختلف

همه افراد در دورانی از زندگی با لحظاتی روبه رو می شوند که در کنار خود به فردی متخصص نیاز دارند تا با کمک او، آرامش بیشتر و زندگی بهتری را تجربه کنند. مهاجرت نیز مرحله ای از زندگی است که همه ابعاد آن را تحت تاثیر قرار می دهد.  در بسیاری از موارد مهاجران برای گذر از هر مرحله با چالش هایی روبه رو می شوند که برای عبور از این بحران ها نیاز به مشاوری دارند که بتوانند با زبان مادری خود با او صحبت و تمامی احساسات خود را به صورت کامل بیان کنند. همچنین مشاور هم زبان، به دلیل آشنایی با فرهنگ ایرانی می تواند راهنمایی های بسیار سودمندی به فارسی زبانان خارج از کشور ارائه دهد. از سوی دیگر مشاوران ما در سال های اخیر به طیف وسیعی از ایرانیان با مذاهب و ادیان مختلف مشاوره و راهنمایی داده اند که این موضوع می تواند همکاران ما را از دیگر گروه های روانشناسی متمایز کند.

اقوام.jpg
3.jpg
  • سهولت استفاده از خدمات آنلاین

این روزها همه افراد زندگی پرمشغله ای را تجربه می کنند و به دنبال یافتن راهی هستند تا بتوانند وقت و هزینه خود را کاهش دهند. مشاوره ایرانی به شما کمک می کند تا بدون اتلاف وقت و انرژی و در مکانی که آسوده هستید، ‌با مشاوران ما ارتباط برقرار کنید. از آنجایی که بسیاری از افراد در محیط خانه و اتاق خود بیشتر از هر مکان دیگری احساس راحتی و آرامش می کنند، با خدمات آنلاین مشاوره ایرانی می توانید در محیط امن خانه خود با مشاوران ما به گفت و گو بنشینید.  از سوی دیگر مشاوره آنلاین شرایطی را فراهم می کند که درمان جویان با صرف هزینه ی کمتر نسبت به مراجعه حضوری، خدمات یکسانی را دریافت کنند. به این ترتیب، در وبسایت مشاوره ایرانی تنها با کلیک بر روی دکمه رزرو وقت می توانید با آسان ترین روش ممکن روز، تاریخ و مشاور مورد نظر خود را پیدا کرده و با دریافت ایمیل تایید، منتظر ارتباط با مشاور و رواندرمانگر مورد نظر خود باشید.

bottom of page